Trendy na rynku drzwi zewnętrznych w roku 2018

Jeśli jeszcze nie słyszeliście, rok 2018 obiecuje być rokiem odważnego designu i odważnych kolorów. Wejście do twojego domu jest twoją szansą, aby złożyć oświadczenie projektowe, więc nie pozwól mu przejść obok. Znaleźć kilka sprytnych sposobów, aby dostosować się do trendów na rok 2018, gdy patrzymy w nadchodzący rok i wszystkie inspiracje projektowe.

Kolor.

W 2017 r. ogłoszono „żółto-zielony kolor” jako kolor roku i ten został nadany. Naturalne odcienie zieleni na beżowym i szarym tle – ten temat nie będzie jednak kontynuowany przez cały 2018 rok. W 2018 r. odcień ten zastąpiono odcieniem ultrafioletowym. Nawet nazwa sugeruje bardziej energiczny, ekscentryczny odcień i choć jest bardzo mało prawdopodobne, że drzwi zewnętrzne będą miały branie w fioletowym odcieniu, nadal można go okryć roślinami doniczkowymi przy drzwiach w tych delikatnych odcieniach, aby wprowadzić trochę tak potrzebnego koloru do wejścia do domu. Jeśli chodzi o pozostałe kolory na 2018 rok, należy spodziewać się głębokiego błękitu, bogatej czerwieni i odważnej czerni, a te mocne kolory nadadzą ton w miarę jak goście będą przychodzić do domu.

Style

W 2018 roku, szczególnie w połączeniu z nowoczesnymi kolorami, klasyczne style drzwi będą się rozwijać. Modne będą kolory pojedynczych bloków, bite szkło, metaliczne lub wzorzyste. Dwie ostatnie mody we wnętrzach domów pozwolą Ci zintegrować styl Twoich drzwi z bogatszym wyborem wnętrz.

Metalik

W 2018 roku następuje powrót metali nierdzewnych i błyszczących wykończeń metalicznych.

Srebrne klamki wyróżniają się ciemną kolorystyką drzwi i zapewniają przyciągające wzrok akcenty do ubrania drzwi wejściowych.

W 2018 r. można spodziewać się większej ilości metali w domach, nie tylko na zewnątrz domu.

Szkło ornamentowe.

Klasyczne wzory szklane zyskują na popularności, a wkrótce zobaczysz je w całym domu. Podobnie jak metal, mogą one nadać drzwiom jednokolorowym dodatkowy wymiar, nie wspominając o praktycznym dodatku, jeśli korytarz wymaga dodatkowego światła naturalnego. Nowe drzwi pozwalają cieszyć się wspaniałym wzornictwem, a ponadto są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. Oferowana będzie szeroka gama drzwi wejściowych z tradycyjnymi wzorami przeszklenia, które zapewniają naturalne światło w korytarzu.

Rodzaje drzwi.

Tradycyjne drzwi wejściowe w dużym stopniu wpływają na trendy w 2018 roku. Drzwi te zdominują zarówno czasopisma projektowe, jak i fronty uliczne, a właściciele domów, którzy cenią sobie styl, szukają inspiracji w klasycznej przeszłości. Ponowne wykonania tych tradycyjnych typów drzwi można już znaleźć na wielu nowych budynkach. To również dobra wiadomość dla tych, którzy lubią mahoniowe wykończenia i jasne witraże drzwi. Te mody pozostaną, aczkolwiek śmielsze odcienie będą bardziej rozpowszechnione. Drzwi z PVC zostaną zastąpione bardziej naturalnymi drewnianymi stylami.

Podczas gdy w zeszłym roku skupiono się na kolorze drewna i organicznym wyglądzie drzwi, w 2018 r. skupiono się na fakturze. Nowoczesne odcienie i jasne kolory będą tym bardziej uderzające, że pokażą naturalne słoje i piękno drewna. Przewidujemy, że sztuczny lub zbyt elegancki wygląd nie będzie tak popularny, jak trendy przechodzące do bardziej autentycznych stylów.

Wielkość.

Jeśli Twój dom na to pozwala, większe wejścia to duży projekt z 2018 roku. Wąskie okna po obu stronach drzwi poszerzają wejście i zapewniają niesamowity dopływ światła. Ten trend bogactwa można znaleźć w całym domu w oknach, filarach i przepychowych umeblowaniach.

Podobne wpisy